34. Vesnice
Autor: Jaroslav Kruis
(1917 Praha - 1998 Praha)
signováno a datováno vpravo dole, z pozůstalosti autora, nerámováno
Technika: olej na kartonu, datace: 1984
Šířka: 52 cm, výška: 39 cm
Konec dražby: 11.01.2022 20:33 SEČ
Dosažená cena: 1 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Přihlásit se nebo RegistrovatSeznam příhozů (1)
částka | příhoz |
1 000 Kč | 11.1.2022 17:37:57 |