36. Vesnička
Autor: Jaroslav Kruis
(1917 Praha - 1998 Praha)
signováno a datováno vpravo dole, z pozůstalosti autora, nerámováno
Technika: pastel na kartonu, datace: 1948
Šířka: 49,5 cm, výška: 17,5 cm
Konec dražby: 11.01.2022 20:35 SEČ
Dosažená cena: 800 Kč
Vyvolávací cena: 800 Kč
Přihlásit se nebo RegistrovatSeznam příhozů (1)
částka | příhoz |
800 Kč | 9.1.2022 15:49:19 |