Konvolut návrhů a výkresů

Autor: Jaroslav Kruis
(1917 Praha - 1998 Praha)

různé techniky a formáty, některé signovány, pochází z pozůstalosti autora, volné listy
Stav: poškozeno

Konec dražby: 21.01.2021 22:30 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 20 000 Kč