363. Konvolut návrhů a výkresů
Autor: Jaroslav Kruis
(1917 Praha - 1998 Praha)
různé techniky a formáty, některé signovány, pochází z pozůstalosti autora, volné listy
Stav: poškozeno
Konec dražby: 21.01.2021 22:30 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 20 000 Kč