39. Jan Žižka

Autor: Jaroslav Kruis
(1917 Praha - 1998 Praha)

podmalba na skle, rámováno
Šířka: 48 cm, výška: 31 cm, rámování: 35,5 x 53 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 11.01.2022 20:38 SEČ

Aktuální cena: 1 200 Kč

Zbývá: 13d 11h 20m 12s

Minimální příhoz: 300 Kč

Vyvolávací cena: 1 200 Kč