4. Pohled na rybník

Autor: Jaroslav Kruis
(1917 Praha - 1998 Praha)

z pozůstalosti autora, nerámováno
Technika: olej na dřevě
Šířka: 42.5 cm, výška: 18 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 11.01.2022 20:03 SEČ

Aktuální cena: 600 Kč

Zbývá: 9d 14h 49m 19s

Minimální příhoz: 200 Kč

Vyvolávací cena: 600 Kč