44. Česká krajina II. - Velký formát
Autor: Jaroslav Kruis
(1917 Praha - 1998 Praha)
pochází z pozůstalosti autora, nerámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 162 cm, výška: 66 cm
Konec dražby: 05.10.2020 20:25 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 000 Kč