Česká krajina II. - Velký formát

Autor: Jaroslav Kruis
(1917 - 1997)

pochází z pozůstalosti autora, nerámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 162 cm, výška: 66 cm

Konec dražby: 05.10.2020 20:25 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 5 000 Kč