5. Abstraktní krajina

Autor: Jaroslav Kruis
(1917 Praha - 1998 Praha)

signováno a datováno vpravo dole, z pozůstalosti autora, nerámováno
Technika: olej na kartonu, datace: 1972
Šířka: 70 cm, výška: 50 cm

Konec dražby: 11.01.2022 20:04 SEČ

Aktuální cena: 1 400 Kč

Zbývá: 13d 10h 56m 54s

Minimální příhoz: 300 Kč

Vyvolávací cena: 1 400 Kč