Abstraktní krajina

Autor: Jaroslav Kruis
(1917 Praha - 1998 Praha)

signováno a datováno vpravo dole, z pozůstalosti autora, nerámováno
Technika: olej na kartonu, datace: 1972
Šířka: 70 cm, výška: 50 cm

Konec dražby: 11.01.2022 20:07 SEČ

Dosažená cena: 1 400 Kč

Vyvolávací cena: 1 400 Kč

Seznam příhozů (1)

částkapříhoz
1 400 Kč11.1.2022 20:02:18