6. Kvetoucí jabloně

Autor: Jaroslav Kruis
(1917 Praha - 1998 Praha)

z pozůstalosti autora, nerámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 28 cm, výška: 20 cm

Konec dražby: 11.01.2022 20:05 SEČ

Aktuální cena: 600 Kč

Zbývá: 9d 15h 28m 53s

Minimální příhoz: 200 Kč

Vyvolávací cena: 600 Kč