67. Romance
Autor: Jaroslav Kruis
(1917 Praha - 1998 Praha)
signováno a datováno vpravo dole, na reversu autorské věnování
Technika: dřevořezba, datace: 1968
Šířka: 96 cm, výška: 23 cm
Konec dražby: 12.07.2022 20:40 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 300 Kč