7. Střechy

Autor: Jaroslav Kruis
(1917 Praha - 1998 Praha)

signováno a datováno vpravo dole, z pozůstalosti autora, nerámováno
Technika: olej na kartonu, datace: 1958
Šířka: 50 cm, výška: 36 cm

Konec dražby: 11.01.2022 20:06 SEČ

Aktuální cena: 1 200 Kč

Zbývá: 9d 14h 50m 18s

Minimální příhoz: 300 Kč

Vyvolávací cena: 1 200 Kč