8. Horizont
Autor: Jaroslav Kruis
(1917 Praha - 1998 Praha)
signováno a datováno vpravo dole, z pozůstalosti autora, nerámováno
Technika: olej na kartonu, datace: 1982
Šířka: 49,5 cm, výška: 35 cm
Konec dražby: 11.01.2022 20:07 SEČ
Dosažená cena: 1 500 Kč
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Přihlásit se nebo RegistrovatSeznam příhozů (2)
částka | příhoz |
1 500 Kč | 11.1.2022 18:51:58 |
1 200 Kč | 11.12.2021 16:43:29 |