pohled do krajiny

Autor: Jaroslav Kruis
(1917 Praha - 1998 Praha)

vyšívaná tapisérie s probarvenou látkou, signováno a datováno vpravo dole, závěsná tyč
Technika: tapisérie, datace: 1969-70
Šířka: 205 cm, výška: 130 cm

Konec dražby: 21.01.2021 20:39 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 5 000 Kč