Cesta - velký formát

Autor: Hyppolite Delacour
(? - 1895 Francie)

signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 48,5 cm, výška: 65 cm, rámování: 81 x 65 cm

Konec dražby: 05.05.2020 20:39 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 3 500 Kč