Sudičky

Autor: František Havelka
(1894 Telč - 1966 Telč)

signováno vlevo dole, na reversu autorský přípis, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 26 cm, výška: 20 cm, rámování: 23 x 29 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 05.05.2020 20:23 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 500 Kč