46. Portrét ženy
Autor: Otto Peters
(1882 Dolce - 1970 ?)
signováno a datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: pastel na kartonu, datace: 1929
Šířka: 44 cm, výška: 56 cm, rámování: 66 x 54 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 05.05.2020 20:23 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč