105. Západ
Autor: Aleš Venhoda
(1946 Třebíč)
signováno vlevo dole, na reversu autorský štítek, rámováno
Technika: olej na sololitu
Šířka: 55 cm, výška: 36,5 cm, rámování: 43,5 x 62 cm
Konec dražby: 09.06.2020 20:55 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč