106. U Svatoslavi
Autor: Aleš Venhoda
(1946 Třebíč)
signováno vlevo dole, na reversu autorský štítek, rámováno
Technika: olej na sololitu
Šířka: 55 cm, výška: 37 cm, rámování: 46,5 x 64,5 cm
Konec dražby: 09.06.2020 21:26 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč