43. U řeky
Autor: Aleš Venhoda
(1946 Třebíč)
signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na překližce
Šířka: 82 cm, výška: 49,5 cm, rámování: 59,5 x 91
Konec dražby: 05.05.2020 20:21 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč