V lese

Autor: Aleš Venhoda
(1946 Třebíč)

signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na sololitu
Šířka: 55 cm, výška: 37 cm, rámování: 46 x 64,5 cm

Konec dražby: 05.05.2020 20:29 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 200 Kč