U studánky
Autor: František Vavřina
(1879 Kyšperk u Žamberka - 1935 Rájecké Teplice)
Signováno vlevo dole, rámováno. Pochází z majetku České spořitelny.
Technika: olej na kartonu
Šířka: 49 cm, výška: 34 cm, rámování: 40 x 54 cm
Konec dražby: 23.11.2023 21:11 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč