Útesy

Autor: Carl Johan Lindström
(1801 ? - ? ?)

signováno vlevo dole, na reversu štítek, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 40 cm, výška: 27 cm, rámování: 39 x 53 cm

Konec dražby: 05.05.2020 20:48 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 5 500 Kč