13. 3ks Pražské památky

Autor: Karel Čihák
(1891 Praha - ?)

signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno
Technika: lept, datace: 1945
Šířka: 21 cm, výška: 44 cm, rámování: 59 x 32 cm

Konec dražby: 27.01.2020 20:12 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 600 Kč