136. V kavárně
Autor: Karel Čihák
(1891 Praha - ?)
signováno a datováno tužkou vpravo dole, vlevo dole, věnování
Technika: litografie, datace: 1944
Šířka: 35 cm, výška: 27 cm, rámování: volný list
Konec dražby: 13.05.2024 20:45 SELČ
Zbývá: 7d 12h 21m 13s
Vyvolávací cena: 400 Kč