Mytologický výjev

Autor: Ferdinand Keller
(1842 Karlsruhe, Německo - 1922 Baden-Baden, Německo)

na reversu autorský přípis, zaskleno a rámováno
Technika: kresba
Šířka: 34 cm, výška: 49 cm, rámování: 58,5 x 43,5 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 05.05.2020 20:42 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 3 500 Kč