111. Rybářova žena
Autor: Svatopluk Sulek
(1921 Tábor - 2007 ?)
signováno vpravo dole, zaskleno a rámováno
Technika: pastel na kartonu
Šířka: 50 cm, výška: 70 cm, rámování: 75 x 55 cm
Konec dražby: 09.06.2020 20:55 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč