101. Kolibřík
Autor: Otto Vollrath
(1856 Saalfeld/Saale, Německo - ?)
signováno vlevo dole, zaskleno, původní rámování
Technika: akvarel
Šířka: 49 cm, výška: 33 cm, rámování: 39 x 55 cm
Konec dražby: 05.05.2020 20:53 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč