81. Ptáčci
Autor: Otto Vollrath
(1856 Saalfeld/Saale, Německo - ?)
signováno vpravo dole, zaskleno, původní rámování
Technika: akvarel
Šířka: 29 cm, výška: 45 cm, rámování: 51 x 35 cm
Konec dražby: 05.05.2020 20:40 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč