Ptáčci

Autor: Otto Vollrath
(1856 Saalfeld/Saale, Německo - ?)

signováno vpravo dole, zaskleno, původní rámování
Technika: akvarel
Šířka: 29 cm, výška: 45 cm, rámování: 51 x 35 cm

Konec dražby: 05.05.2020 20:40 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 500 Kč