203. Les v zimě
Autor: Miloslav Mašek
(1936 ?)
signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, zarámováno
Technika: akvarel, datace: 1989
Šířka: 29 cm, výška: 22,5 cm, rámování: 43 x 48
Konec dražby: 15.02.2023 21:19 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč