61. Lesní cesta
Autor: Miloslav Mašek
(1936 ?)
signováno a datováno vpravo dole, na reverzu autorské razítko, zaskleno, rámováno
Technika: akvarel, datace: 1990
Šířka: 19,5 cm, výška: 16 cm, rámování: 22,5 x 26
Konec dražby: 09.01.2023 20:35 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč