93. Cesta vesnicí
Autor: Miloslav Mašek
(1936 ?)
signováno a datováno vpravo dole, zaskleno, zarámováno
Technika: tempera, datace: 1987
Šířka: 84,5 cm, výška: 63,5 cm, rámování: 75 x 95,5
Konec dražby: 10.01.2023 20:51 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč