96. Karlův most
Autor: Miloslav Mašek
(1936 ?)
signováno a datováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu, datace: 1991
Šířka: 66 cm, výška: 47,5 cm, rámování: 59 x 77,5
Konec dražby: 10.01.2023 20:52 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč