Zima v Bráníku

Autor: Karel Malich
(1924 Holice (Pardubice) - 2019 Praha)

signováno a datováno vpravo dole tužkou, číslováno 13/25, paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: litografie, datace: 1952
Šířka: 35,5 cm, výška: 22 cm, rámování: 46 x 57 cm

Konec dražby: 05.05.2020 21:10 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 200 Kč