120. U říčky
Autor: Oldřich Holub
(1924 Praha - 2013)
signováno vpravo dole, zaskleno a rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 87 cm, výška: 57 cm, rámování: 73 x 103 cm
Konec dražby: 09.06.2020 20:59 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč