Krajina u Jemniště - Velký formát

Autor: Oldřich Holub
(1924 Praha - 2013)

signováno a datováno vpravo dole, na reversu autorský štítek, zaskleno a rámováno
Technika: pastel na kartonu, datace: 1975
Šířka: 140 cm, výška: 70 cm, rámování: 82 x 150 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 08.06.2020 21:05 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 500 Kč