185. Nesázel - Chalupa v létě na Slovácku
signováno vpravo i vlevo, zaskleno, rámováno
Technika: tempera, materiál: karton
Šířka: 45 cm, výška: 30,5 cm, rámování: 39,5 x 54 cm
Konec dražby: 16.02.2023 21:02 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 600 Kč