140. Přadlena
Autor: Rudolf Jelínek
(1880 Brno - 1945 Želešice)
signováno vpravo nahoře
Technika: olej na plátně
Šířka: 40 cm, výška: 46 cm, rámování: 53,5 x 47,5 cm
Konec dražby: 08.11.2021 21:26 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 800 Kč