164. Staroměstské náměstí
Autor: Rudolf Jelínek
(1880 Brno - 1945 Želešice)
signováno vpravo dole, zaskleno a rámováno
Technika: lept
Šířka: 21 cm, výška: 27,5 cm, rámování: 46 x 35,5 cm
Konec dražby: 05.05.2020 21:21 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 950 Kč