Karlštejn

Autor: Rudolf Jelínek
(1880 Brno - 1945 Želešice)

signováno vlevo dole tužkou, zaskleno, rámováno
Technika: lept
Šířka: 20,5 cm, výška: 29,5 cm, rámování: 33,5 x 45
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 17.04.2023 20:31 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 400 Kč