9. Muž s kloboukem
Autor: Rudolf Jelínek
(1880 Brno - 1945 Želešice)
Signováno vlevo dole, rámováno.
Technika: olej na plátně
Šířka: 31,5 cm, výška: 39,5 cm, rámování: 48,5 x 40 cm
Stav: malba nečištěna
Konec dražby: 17.04.2023 20:09 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč