58. U Hájovny
Autor: František Zahradník
(1865 Lázně Toušeň - 1950)
signováno a datováno vpravo dole, na reversu autorský přípis, volně v paspartě
Technika: olej na kartonu, datace: 1946
Šířka: 20 cm, výška: 18 cm
Konec dražby: 15.06.2021 19:28 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč