132. V aleji

Autor: František Volf
(1897 Třeboň - 1983 České Budějovice )

Signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu, datace: 1954
Šířka: 26,5 cm, výška: 18 cm, rámování: 27 x 35 cm

Konec dražby: 19.07.2021 21:43 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 600 Kč