314. U kachního rybníka

Autor: František Volf
(1897 Třeboň - 1983 České Budějovice )

signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na překližce
Šířka: 95 cm, výška: 33,5 cm, rámování: 38,5 x 100
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 06.03.2024 22:17 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 3 000 Kč