Krajina s řekou
Autor: František Volf
(1897 Třeboň - 1983 České Budějovice )
signováno a datováno vlevo dole, rámováno
Technika: tempera, materiál: karton, datace: 1962
Šířka: 33 cm, výška: 37 cm, rámování: 44 x 40 cm
Konec dražby: 05.02.2024 20:21 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč