Kompozice

Autor: Věra Janoušková
(1922 Úbislavice - 2010 Praha)

signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno a rámováno, signováno V.J. 82
Technika: koláž, datace: 1982
Šířka: 16 cm, výška: 23 cm, rámování: 70 x 50 cm

Konec dražby: 05.05.2020 20:42 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 400 Kč