15. Dívky v zrcadlech

Autor: Josef Kábrt
(1920 Lomnice nad Popelkou - 1989 Praha)

signováno vpravo dole, volně v paspartě, nerámováno
Technika: lept, datace: 1986
Šířka: 17,5 cm, výška: 20 cm, rámování: 45 x 31 cm

Konec dražby: 09.12.2020 19:09 SEČ

Zbývá: 10d 14h 8m 43s

Vyvolávací cena: 200 Kč