Rozpolcenost

Autor: Josef Kábrt
(1920 Lomnice nad Popelkou - 1989 Praha)

Signováno a datováno vpravo dole, nerámováano, volně v paspartě
Technika: lept, datace: 1987
Šířka: 14 cm, výška: 21 cm, rámování: 45 x 31 cm

Konec dražby: 09.12.2020 21:52 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 200 Kč