Tanečnice

Autor: Josef Kábrt
(1920 Lomnice nad Popelkou - 1989 Praha)

signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 39 cm, výška: 46 cm, rámování: 59 x 51 cm

Konec dražby: 05.05.2020 20:48 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 300 Kč