159. Kytice

Autor: Aldo Carlomagno
(1951 Itálie)

signováno vlevo dole Garú (alias), na reversu přiložena autorská monografie, rámováno
Technika: akryl na sololitu
Šířka: 12 cm, výška: 17 cm, rámování: 25 x 20 cm

Konec dražby: 05.05.2020 21:25 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 600 Kč