186. Signovaný psací sekretář

psací dýhovaný sekretář s výklopnou deskou a šuplíky, signováno a datováno v šuplíku Carl A Liljestr;m, K;llhult, 1894
nevhodné pro zaslání
Datace: 1894
Šířka: 99 cm, výška: 143 cm, hloubka: 41 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 13.03.2023 21:52 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 500 Kč