Přítelkyně

Autor: Žofie Hoffstädterová-Kopecká
(1913 Praha - 1983 Praha)

Signováno a datováno vpravo dole, rámováno, paspartováno a zaskleno
Technika: kvaš
Šířka: 39 cm, výška: 59 cm, rámování: rám poškozen 80 x 60 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 06.10.2021 20:29 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 800 Kč